Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kongevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.06.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Kongevegen
  • Beskrivelse: I forbindelse med nybygg er det fjernet asfalt fra vei og fortau. Håper dette blir utbedret snart.
    Kongevegen
  • Svar: Hei, Takk for henvendelsen – vi skal følge opp utbygger. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle