Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Erika Nissens vei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.06.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Erika Nissens vei
  • Beskrivelse: I Erika Nissens v er det 3 hull i veien. Håper de blir rettet opp.
    Erika Nissens vei
  • Svar: Hei, Takk for henvendelsen – vi skal lappe dette samtidig med en større runde med lapping. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle