Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Aagot Vangens v 6 kongsvinger

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 10.06.2019
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Aagot Vangens v 6 kongsvinger
  • Beskrivelse: Vi bor i Aagot Vangens v6. Bak oss ligger en lekeplass. Er den offentlig? I så fall må den vedlikeholdes.
    Aagot Vangens v 6 kongsvinger
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle