Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Øvre langelandveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.06.2019
  • Kategori: Renovasjon/Avfall
  • Adresse: Øvre langelandveg
  • Beskrivelse: Det er masse søppel i busskur vardåsvegen og det henger søppel ut av søppeldunk. Har vært slik i flere uker og veldig stygt
    Øvre langelandveg
  • Svar: Hei. Dette er nok ikke GIR's ansvar, mulig det er Nettbuss evt kommunens eget.Unasett så har vi vært og sjekket dette, og det viser seg at alt er ok her nå. Den ansvarlige enhet har nok vært her.
Se 20 siste saker eller alle