Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Storvænna

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 07.06.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Storvænna
  • Beskrivelse: Det ble gravd i området av Veflen for Eidsiva Brebånd høsten 2018. Denne uken har det vært folk fra Veflen og «ryddet opp» og blant annet veier som var krysset med kabel ble asfaltert 5,6, Etter at Veflen (og asfaltleggere) hadde forlatt stedet er det en stygg skade i en asfaltkant på høyre side ca. 75 m. inn Storvænna, trolig etter kjøring med gravemakinen på veikanten. Dette må utbedres da både beboere og kommunen vil få et fremtidig problem. Veflen bør forlate ikke forlate stedet i dårligere forfatning enn da de kom!
    Storvænna
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle