Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gylterudvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.06.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Gylterudvegen
  • Beskrivelse: Store dype og mange hull før og etter brua og litt etter videre på gylterudvegen. Nesten umulig og kjøre der uten og kjøre i noen hull..
    Gylterudvegen
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Vi skal sende noen til å fylle litt grus i hullene på strekningen. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle