Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Marikollvegen 171

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 03.06.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Marikollvegen 171
  • Beskrivelse: Veien over bjønnmyra og til bæreia er veldig hullete og begynner og bli vanskelig og komme frem på med vanlig personbil uten og mulig påføre skader på kjøretøy.
    Marikollvegen 171
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Vi skal se om det skal lappes noe nå. Ellers blir dette utsatt til uke 25 hvor vi begynner med forbredende arbeider til asfaltering som er planlagt i uke 26. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle