Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Puttarastien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.06.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Puttarastien
  • Beskrivelse: Det er et stort og dypt hull midt i puttarastien. Dette er farlig , hvis man kommer på sykkel der. Hullet har vært der en stund, men har nå blitt mye større.
    Puttarastien
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse. Det har vært midlertidig lappet inntil vi får utbedret stikkrennen. Det ser ut til at hullet kom tilbake etter sist regnvær slik at vi skal fremskynde arbeidet med ny stikkrenne. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle