Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vollgata 19

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.06.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Vollgata 19
  • Beskrivelse: Tildels store hull etter graving i veien ved Vollgata 19 og opp til bommen samt ved Aamodtgården
    Vollgata 19
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Vi har varslet de som har lagt kabel her om å utbedre dette. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle