Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vepsvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.05.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Vepsvegen
  • Beskrivelse: Når blir det asfaltert etter gravearbeider?
    Vepsvegen
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Det gjenstår noe arbeider før vi er ferdige slik at asfalteringen blir ikke utført før etter sommerferien. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle