Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nordlivegen 25/28

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 27.05.2019
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Nordlivegen 25/28
  • Beskrivelse: Det står ofte biler parkert på snuplassen innerst i Nordlivegen. Dette kan skyldes at skilt "Parkering Forbudt" med underskilt "Gjelder Snuplassen" nå er delvis dekket av en busk som vokser like ved skiltet.
    Nordlivegen 25/28
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle