Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Jørgen Dales veg 4

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 22.05.2019
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Jørgen Dales veg 4
  • Beskrivelse: Savner rydding etter hogst i vinter mellom gangveien og huset vårt i Jørgen Dales veg 4 i Lia v/Marikollen barnehage
    Jørgen Dales veg 4
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle