Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gaukvegen 40

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 21.05.2019
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Gaukvegen 40
  • Beskrivelse: Et av akrylglassene midt i bakre vegg i bussleskuret er skjøvet noe ut av posisjon og kan lett falle helt ut eller brekke. Enkelt å ordne for 2 personer.
    Gaukvegen 40
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Utbedring er bestilt. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle