Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tuskinvegen

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 16.05.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Tuskinvegen
  • Beskrivelse: Hei: Fint om det er mulig og salte Tuskinvegen. Takk for vedlikeholdet som er utført,litt salt så blir det bra.
    Tuskinvegen
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle