Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

eenveien

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 15.05.2019
  • Kategori: Annet
  • Adresse: eenveien
  • Beskrivelse: ser at et bilfirma på Kongsvinger har fått beskjed om å rydde opp og fjerne biler ,dekk og annet rot. Da ønsker jeg at dere tar en befaring hos et bilverkstedfirma på Roverud. Dette er vel en næringseiendom,men det må være en regel for hvor mye rot,biler,dekk etc. en slik tomt kan fylles med. Dette er hva vi møter i innkjøringen til Roverud. Det snakkes om miljø ,men dette kan ikke vær miljøvennlig.
    eenveien
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle