Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bregnevegen

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 12.05.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Bregnevegen
  • Beskrivelse: Eidsiva graver ned kabel langs vegen. Vegskulder/grøftekant på motsatt side av vegen presses ned og ut,av lastebil/anleggsmaskin . Asfaltdekke smuldrer også opp på enkelte strekninger,pga belastningen . Vil dette bli utbedret i forbindelse av pågående arbeid ?
    Bregnevegen
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle