Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kløverbakken 3

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 26.04.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Kløverbakken 3
  • Beskrivelse: Hei. De asfalterte veiene i lia brl har i lengere tid vært dårlig, men etter denne vinteren har det blitt enda værre. Jeg bor i kløverbakken og veien opp dit er så ille at det tar i under bilen slik at du må kjøre helt på kanten... dem driver å graver over veien nå da de legger ned kabler, hadde det ikke vært like bra og rettet opp veien samtidig?
    Kløverbakken 3
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Fiolbakken og deler av Kløverbakken er planlagt utbedret i løpet av 2019. Som du sier er det kabelarbeider i området, og fortløpende vurderinger gjøres i løpet av sommeren. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle