Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Fiolbakken 12

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.04.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Fiolbakken 12
  • Beskrivelse: Veien er nå så ujevn i Kløverbakken/Fiolbakken at det tar nedi på personbiler. Det er forverring fra i fjor.
    Fiolbakken 12
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Fiolbakken er planlagt utbedret i løpet av 2019. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle