Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

2219 brandval

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.04.2019
  • Kategori: Annet
  • Adresse: 2219 brandval
  • Beskrivelse: Jeg forlanger at det blir satt opp fartsdumper ved brandval bru da alle kattene blir kjørt på pga bilene ikke holder fartsgrensen!! Mvh Helene mailen Hansen
    2219 brandval
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Denne saken er knyttet til en fylkesveg, og er derfor Statens vegvesen sitt ansvar. Du må rette ditt ønske om fartsdempende tiltak til Statens vegvesen. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle