Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Fiolbakken 16

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.04.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Fiolbakken 16
  • Beskrivelse: Veien Kløverbakken/Fiolbakken (der man kan kjøre opp ene veien og ned andre veien fra Blomstervegen) har så dype hjulspor at man må kjøre langt på sidene for at man ikke skal slå oppunder på bilen fordi høydeforskjellen på veien er for stor. Feiebil klarer heller ikke feie gata pga. dette. I tillegg er det en enkelstående asfaltkul, som er problematisk. Håper dette snart kan utbedres. Problemet har bare blitt verre og verre, og det er stor fare for skader på biler både for beboerere og besøkende.
    Fiolbakken 16
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Fiolbakken er planlagt utbedret i løpet av 2019. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle