Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bokfinkvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.04.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Bokfinkvegen
  • Beskrivelse: Fra Vennersberg skoen til Amundheimet barnehage ble det høsten 2018 satt opp 3 bommer på gangveien på denne strekningen. Nå er det på tide å lukket disse etter snøbrøytingen. De står oppe og biler kjører på gangvegen. Steng disse nå.
    Bokfinkvegen
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Vi ser på saken. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle