Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Prinsensgate 40

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 08.04.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Prinsensgate 40
  • Beskrivelse: Hei etter at dere gravde i veien utenfor Prinsensgate 40 så glemte dere å legge asfalt på det området der det var asfalt fra før. Dette har ført til at i overgangen mellom vei og innkjøring er veldig stor. Siden det nå bare er grus der så vil dette problemet bare blir større etterhvert som grusen blir skylt bort. Håper dere kan fikse dette snarest.
    Prinsensgate 40
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle