Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Furuvegen 8

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.04.2019
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Furuvegen 8
  • Beskrivelse: Stort tre på kommunal grunn, like ved Furuv. 8. Det heller veldig mot diverse tråder i luftlinje. Disse vil bli revet av om treet velter. Har meldt dette tidligere uten respons. Om dette skjer vil kommunen være ansvarlig for de skader som måtte oppstå.
    Furuvegen 8
  • Svar: Park og idrett har hatt en befaring på stedet, vi kommer tilbake til denne saken etter at vi har vært i kontakt med Eidsiva og Telenor. Mvh KKEiendom
Se 20 siste saker eller alle