Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Trygve Stokkesvei 57

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.04.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Trygve Stokkesvei 57
  • Beskrivelse: Hei Vi på Marikollen skole ønsker at dere kan koste vekk grusen som er blitt strødd i vinter. Det har skjedd flere ulykker med barn som faller/sklir på grusen. Dette haster!
    Trygve Stokkesvei 57
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse. Vi har som målsetting at alle veger og fortau skal være kostet før 17. mai. Næring om miljø håndterer veger og fortau, mens øvrige arealer håndteres av KKE. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle