Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

lerkevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 31.03.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: lerkevegen
  • Beskrivelse: Mellom Vennersberg skole og innkjøring til Joker butikken er det i Lerkevegen 3 store hull.
    lerkevegen
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse. Meldingen ble videresendt entreprenør for utbedring, og vi håper ditt problem ble løst! Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle