Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Erika Nissens vei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 29.03.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Erika Nissens vei
  • Beskrivelse: Hele Erika Nissens veg og helt opp til Aagot Gjems Selmers veg er i dårlig stand etter vinteren. Den er humpete, det mangler asfalt på deler av veibanen og det er mange hull.
    Erika Nissens vei
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse. Vegen ble breddeutvidet i fjor for å gjøre det lettere å møtes på strekningen. Det er naturlig at disse grusarealene får medfart etter vinteren. Tiltak på grusarealene vil vurderes etter at vinteren har sluppet helt taket i våre veger. Hva gjelder asfalterte delen er det ikke planlagt utbedringer i 2019, da det er andre veger i Kongsvinger kommune som er i dårligere forfatning enn denne. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle