Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kryss Skrivervegen/Thoresheimvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.03.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Kryss Skrivervegen/Thoresheimvegen
  • Beskrivelse: Ca 10 cm dypt hull med skarp asfaltkanten, må markeres med kjegle/sperrebukk inntil det er reparert. Her kan det ryke felger
    Kryss Skrivervegen/Thoresheimvegen
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse. Meldingen er videresendt entreprenør for utbedring. Blir sperret i dag inntil utbedring er utført. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle