Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vangenspissen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.03.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Vangenspissen
  • Beskrivelse: Mye hull å dumper i tillegg er det å felt som er skjært Ut i asfalten bør ha i grus hvis det ikke blir asfaltert
    Vangenspissen
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse. Vegen skal asfalteres og ferdigstilles i 2019. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle