Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Skriverveien 36

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.03.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Skriverveien 36
  • Beskrivelse: Kumlokk i Skriverveien er løst
    Skriverveien 36
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse. Saken ble videresendt entreprenør og skal være i orden. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle