Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Storgata 21-33

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 18.03.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Storgata 21-33
  • Beskrivelse: Stor snødepot forhindrer parkering av biler 3-4 plasser foran blokka Storgata 21-33. Kan den fjernes?
    Storgata 21-33
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse. Saker som gjelder riks- og fylkesveger må rettes til Statens vegvesen. Vedlikeholdet av Storgata i dette er området er Statens vegvesen sitt ansvar. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle