Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Djupdalsfaret 3

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 08.03.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Djupdalsfaret 3
  • Beskrivelse: Det er overhodet ikke fremkommelig rundt Djupdalsfaret, det har ikke blitt måket den siste uken, og det er nå nærmest umulig å komme seg rundt.
    Djupdalsfaret 3
  • Svar: Hei, Kongsvinger kommune gjør fortløpende vurderinger på kommunale veger ut fra de gjeldende forutsetninger som ligger til grunn for vinterdriften. Vi valgte å ikke brøyte forrige snøfall da det kom en mildperiode i etterkant av snøværet. Alle tilgjengelige mannskaper er ute i dag 08.03. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle