Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Dr. Aamodtsvei 9 og Erik Werenskiold

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.03.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Dr. Aamodtsvei 9 og Erik Werenskiold
  • Beskrivelse: Ikke brøytet etter snøfall og slaps som nå er blitt høyt og hardt i midten. Slår oppunder bilene. Ikke greit
    Dr. Aamodtsvei 9 og Erik Werenskiold
  • Svar: Hei, Kongsvinger kommune gjør fortløpende vurderinger på kommunale veger ut fra de gjeldende forutsetninger som ligger til grunn for vinterdriften. Vi valgte å ikke brøyte forrige snøfall da det kom en mildperiode i etterkant av snøværet. Alle tilgjengelige mannskaper er ute i dag 08.03. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle