Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Utsiktsveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.02.2019
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Utsiktsveien
  • Beskrivelse: Er dødt tre som står veldig nære strømledningen. I fare for å falle.
    Utsiktsveien
  • Svar: Er svart på.
Se 20 siste saker eller alle