Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Storgata 102

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.02.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Storgata 102
  • Beskrivelse: Kumlokk helt løst og åpent rett ned.
    Storgata 102
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse. Dette er en privat kum, og således privat ansvar. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle