Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tajevegen/Anna Qvamsv

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.02.2019
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Tajevegen/Anna Qvamsv
  • Beskrivelse: Personer som kjører tjenestebiler fra kommunen , bør minnes på at det er fartbegrensninger i tettbygde områder, mulig de har for kort beregnet kjøretid mellom tjenestestedene , for her går det unna!
    Tajevegen/Anna Qvamsv
  • Svar: Hei, Takk for din tilbakemelding. Politiet er den rette myndighet for å håndheve fartsoverskridelser. Kommunalt ansatte plikter også å overholde trafikkreglene. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle