Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Løkkegt. 29

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.02.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Løkkegt. 29
  • Beskrivelse: I forbindelse med brøyting er gjerder presset inn i Løkkegata. Ellers så er gata igjen så hullete og i så dårlig forfatning at husveggene sprutes ned.
    Løkkegt. 29
  • Svar: Hei, Det er planlagt asfaltering av Løkkegata før sommerferien 2019. Retting av gjerde som er blitt skjev som følge av brøyting vil bli rettet opp samtidig med istandsetting av gata. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle