Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kabberudvegen 26

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 16.02.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Kabberudvegen 26
  • Beskrivelse: Trenger strøing i Kabberusvegen. Bakken er farlig glatt. Trenger også mer grus i kassa oppe ved postkassestativet. Dette brukes til å strø slik at det ikke skal gå på helsa løs for postmannen.
    Kabberudvegen 26
  • Svar: Hei, Beklager at din henvendelse ikke har blitt besvart, men grunnet interne organisasjonsendringer har vi hatt utfordringer med tilgang til systemet for å svare ut saker. Dette er nå i orden. Vi sendte henvendelse videre til entreprenør for oppfølging, og håper saken ble løst. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle