Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Svensrudhamna 14

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 09.02.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Svensrudhamna 14
  • Beskrivelse: Hei, velger å skrive til dere nå. Jeg vet ikke hvem som har ansvaret for brøyting av gamle bæreiavei og svensrudhamna... Har bodd her nå i 11 år og opplever hver gang det er mye snøfall, at våre veier blir brøytet alt for sent. Det er bratt og trangt oppover bakken.. I skrivende stund ligger det 35-40 cm sørpe oppover hele gamle bæreiavei / svensrudhamna - noe som gjør at vi sitter mer eller mindre fast oppover bakken!!! Det er meldt - grader til uka, noe som gjør veien enda være... Til info ligger det 3 dessboliger, de har hyppig besøk av ambulanse, samt at svensrudhamna blir bruk som skolevei til og fra Marikollen. Håper på en forbredelse av dette snarest- slik vi har det nå, er ikke forsvarlig. Mvh Audun
    Svensrudhamna 14
  • Svar: Hei, Beklager at din henvendelse ikke har blitt besvart, men grunnet interne organisasjonsendringer har vi hatt utfordringer med tilgang til systemet for å svare ut saker. Dette er nå i orden. Vi sendte henvendelse videre til entreprenør for oppfølging, og håper saken ble løst. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle