Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

tyrihansvegen 9

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 08.02.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: tyrihansvegen 9
  • Beskrivelse: Det blir ikke brøytet bort til tomtegrensa vår. Det hadde vært fint om snøbrøytere også hadde tatt med seg de siste 10 meterne av tyrihansvegen. Mvh Eirik G
    tyrihansvegen 9
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle