Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Øvre Langelandsvei

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 08.02.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Øvre Langelandsvei
  • Beskrivelse: Det er ikke fremkommelig på fortauet langs Øvre langelandsvei fra Stoegata og mot Langeland skole.Tror det er helt glemt å ryddet etter flere snøfall. Folk går i veien for p unngå å falle og ødelegge seg.
    Øvre Langelandsvei
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle