Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Rådhus parkeringa, Teatergt2

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.02.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Rådhus parkeringa, Teatergt2
  • Beskrivelse: Dårlig snøbrøyting bak Rådhuset . Rullestol kan ikke kjøre fra bilparkering til Scene U
    Rådhus parkeringa, Teatergt2
  • Svar: Hei, Beklager at din henvendelse ikke har blitt besvart, men grunnet interne organisasjonsendringer har vi hatt utfordringer med tilgang til systemet for å svare ut saker. Dette er nå i orden. Vi sendte henvendelse videre til entreprenør for oppfølging, og håper saken ble løst. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle