Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Symrevegen 8

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.02.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Symrevegen 8
  • Beskrivelse: Oppsamling av snø på et meget ustrategisk sted, midt i utkjørsel til Utsiktsvegen. Vi som skal ut har vikeplikt! Området har kjempestort areal til å flytte snøen så sikten ut i vegen blir bra.
    Symrevegen 8
  • Svar: Hei, Beklager at din henvendelse ikke har blitt besvart, men grunnet interne organisasjonsendringer har vi hatt utfordringer med tilgang til systemet for å svare ut saker. Dette er nå i orden. Vi sendte henvendelse videre til entreprenør for oppfølging, og håper saken ble løst. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle