Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tranebærvegen 7

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 29.01.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Tranebærvegen 7
  • Beskrivelse: Hei, Dette er ingen klage. Tvert i mot. Ønsker å skryte av han som utfører snøbrøytingen på Langerudberget og håper at denne hilsen kan videreformidles til vedkommende Hilsen Jan Furseth i Tranebærvegen 7
    Tranebærvegen 7
  • Svar: Hei og takk for hyggelig hilsen! Vi lover å viderebringe din hilsen til operatøren. Med vennlig hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle