Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nypeveien 12

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.01.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Nypeveien 12
  • Beskrivelse: Det er forferdelig dårlig snørydding i Nypeveien og Hyllebærveien. Dette går ikke an.
    Nypeveien 12
  • Svar: Ble brøytet om natta!
Se 20 siste saker eller alle