Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nypeveien 12

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.01.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Nypeveien 12
  • Beskrivelse: Det er forferdelig dårlig snørydding i Nypeveien og Hyllebærveien. Dette går ikke an.
    Nypeveien 12
  • Svar: Hei! Beklager at du ikke er fornøyd med brøytingen. Kommunens standard er at det ikke brøytes før det har snødd 7,5 cm. Ved kraftig snøfall er vi ute med alt mannskap, men det tar forholdsvis lang tid før vi rekker over alt. Din veg ble brøytet om natta etter din henvendelse. Med vennlig hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle