Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Utsiktsvegen 37

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.01.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Utsiktsvegen 37
  • Beskrivelse: Det er speilblankt fra Puttarastien og opp til Konvallveien. Jeg skled bakover når jeg skulle kjøre ungene til skolen. Nå sitter jeg inne og hører buss og biler skli både opp og ned. Det MÅ strøs før det skjer noe...
    Utsiktsvegen 37
  • Svar: Hei, Beklager at din henvendelse ikke har blitt besvart, men grunnet interne organisasjonsendringer har vi hatt utfordringer med tilgang til systemet for å svare ut saker. Dette er nå i orden. Vi sendte henvendelse videre til entreprenør for oppfølging, og håper saken ble løst. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle