Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vardåsveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.01.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Vardåsveien
  • Beskrivelse: Det er laget en stor snøhaug i krysset Nygata/Vardåsveien. Når man kommer i Nygata og skal inn i Vardåsveien er det trafikkfarlig. Det er ingen utsikt nedover før bilen er langt ute i veien.
    Vardåsveien
  • Svar: Hei, Beklager at din henvendelse ikke har blitt besvart, men grunnet interne organisasjonsendringer har vi hatt utfordringer med tilgang til systemet for å svare ut saker. Dette er nå i orden. Vi sendte henvendelse videre til entreprenør for oppfølging, og håper saken ble løst. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle