Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gamle Bæreiaveg

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 10.01.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Gamle Bæreiaveg
  • Beskrivelse: Kan dere være så snille å brøyte/ skrape oppover Gamle Bæreiaveg... Det er snart håpløst å kjøre der. Det er jo merkelig at Utsiktsveien blir ryddet,saltet og er meget bra, men de andre veien i Lia er elendig brøyta. Det gjelder også sideveiene til Gamle Bæreiaveg og alle fortau der det finnes.
    Gamle Bæreiaveg
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle