Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Byparken i KOngsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.01.2019
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Byparken i KOngsvinger
  • Beskrivelse: Hei Har et ønske om at alle gangvegene i byparken ryddes for snø. Denne vinteren er ikke gangveg fra "EPA-bygget"/Storgata opp til lekepark og videre til svømmehall og Høgskolesenteret brøytet. Det er mange som ønsker å benytte denne gangvegen også om vinteren.
    Byparken i KOngsvinger
  • Svar: Hei, Beklager at din henvendelse ikke har blitt besvart, men grunnet interne organisasjonsendringer har vi hatt utfordringer med tilgang til systemet for å svare ut saker. Dette er nå i orden. Vi sendte henvendelse videre til entreprenør for oppfølging, og håper saken ble løst. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle