Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gangbrua over rv 2 mot tidligere Holt skole

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 03.01.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Gangbrua over rv 2 mot tidligere Holt skole
  • Beskrivelse: Manglende strøing av gangbrua. Det er mange som benytter denne for å komme seg ned til byen.
    Gangbrua over rv 2 mot tidligere Holt skole
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle